O hoteli

Art Hotel William sa nachádza v historickom centre hlavného mesta Bratislavy, na Laurinskej ulici, v priestoroch Central Passage. Staré Mesto predstavuje turistami najnavštevovanejšiu časť Bratislavy. Atraktívna poloha hotela umožňuje turistom v pešej dostupnosti navštíviť veľa historických a kultúrnych pamiatok. Uličky z hotela Vás priamo dovedú k Bratislavskému hradu, k historickým budovám a námestiam, ale aj k nákupným centrám. Okrem toho tu nájdete mnoho príjemných barov, reštaurácií či kaviarní.

Naše milé a ústretové recepčné Vám ochotne poradia či už pri výbere reštaurácie, poprípade naplánovaní programu, výletu alebo cesty.

 

Recepcia sa nachádza na 2. poschodí Central Passage. Hotel ponúka hosťom ubytovanie na  troch poschodiach v izbách rôznych kategórii, ktoré spĺňajú štandardy 4hviezdičkového hotela. Priestranné klimatizované izby sú vybavené moderným nábytkom a komfortnými posteľami, minibarom, satelitnou TV, trezorom. V izbe je samostatná kúpeľňa s toaletnými potrebami a sušičom vlasov. Hotel disponuje izbami s balkónmi, s francúzskymi balkónmi, sú však aj izby bez balkónov – podľa typu a orientácie izby.

 

Každý ubytovaný hosť dostane poukážku na welcome drink v bare Cuba Libre Rum & Cigar House, ktorý je od hotela vzdialený 70m. V salóniku oproti recepcii je počas dňa našim hosťom k dispozícii káva, voda a denná tlač. Za zvýhodnenú cenu môžete navštíviť fitnesscentrum či solárium v City Passage – oproti hotelu. V prípade záujmu v pohodlí svojej izby viete využiť na objednávku vopred aj služby nášho maséra.

 

V hotelovej pasáži sa nachádza obľúbená ázijská SOHO reštaurácia či reštaurácia The curry s indickou kuchyňou. Taktiež je tu k dispozícii kadernícky salón, nechtové štúdium či butiky s dizajnovým oblečením.

 

PARKOVISKO

Nakoľko sa hotel nachádza priamo na pešej zóne, nedisponuje vlastným parkoviskom. Chceli by sme našich hostí informovať, že spolupracujeme so stráženým parkoviskom v podzemnej garáži Opera, ktorá je situovaná 300m od hotela na Jesenského ulici. Vstup do garáže je z Jesenského alebo Palackého ulice. Platbu za parkovanie je možné uhradiť priamo na recepcii za zvýhodnenú cenu.

 

 

 

 

Profiler
title = Art Hotel William - Stránka 1 - hotel
keywords = Art Hotel William, hotel, ubytovanie, Bratislava, centrum, rezervácia, rezervovať hotel, booking, mesto, Slovensko, cestovanie, turizmus, izba, apartmán, suite, ubytovanie s raňajkami, lastminute
description = Art Hotel William
h1 = Art Hotel William - ubytovanie v centre bratislavy