Art Hotel William ****

Ubytovanie v srdci Bratislavy

Dátum príchodu Dátum odchodu

ART HOTEL WILLIAM

Konferenčné miestnosti

Hotel disponuje 3 samostatnými konferenčnými miestnosťami, ktoré sú dostatočne variabilné pre akékoľvek formy sedenia. Sú ideálne na usporiadanie rôznych typov akcií: konferencie, firemné porady, workshopy a pod.

ART HOTEL WILLIAM

Parkovanie v okolí hotela

Nakoľko sa hotel nachádza priamo na pešej zóne, nedisponuje vlastným parkoviskom. Chceli by sme našich hostí informovať, že spolupracujeme so stráženým parkoviskom v podzemnej garáži Opera, ktorá je situovaná 300m od hotela na Jesenského ulici č. 4. Vstup do garáže je z Jesenského alebo Palackého ulice. 

Platbu za parkovanie je možné uhradiť priamo na recepcii za zvýhodnenú cenu.

ART HOTEL WILLIAM

Objednanie taxi služby

Naša recepcia pre vás objedná overenú taxi službu s profesionálnymi vodičmi. Vieme pre vás zabezpečiť či už štandardné osobné vozidlá, minibusy na prepravu väčšieho počtu osôb alebo luxusné limuzíny.

ART HOTEL WILLIAM

Ostatné naše služby
Masáž
Hľadáte možnosť oddychu po náročnom dni plnom pracovných povinností či po prechádzke hlavným mestom? Práve ste ju našli, náš hotel ponúka rôzne druhy masáží v prostredí izby.
Pripojenie na internet

Vo všetkých našich hotelových priestoroch je bezplatné WiFi pripojenie. Hosť dostane unikátny kód na prihlásenie, platný počas celého pobytu.

Raňajky

Využite možnosť rezervácie izby spolu s raňajkami za výhodnú cenu. Raňajky sa podávajú v pracovných dňoch od 6:30 – 10:00, cez víkendy od 7:00-10:00.

 

Vstup do FIT UP!

Oproti hotelu sa nachádza moderné fitness centrum, s otváracou dobou až do polnoci. Pre našich hostí platí zvýhodnené vstupné, v hodnote 5,00 €.

Káva

Našim hosťom je k dispozícii počas dňa káva (espresso, cappucino, latte macchiato). Vychutnať si ju môžete u nás v salóniku pri recepcii. Taktiež je tu pre našich hostí pripravená tlač zo Slovenska i zahraničia

ART HOTEL WILLIAM

Máte otázky alebo špecifické požiadavky?